Haber

M’Baye Diagne, Sinan Engin’i açık açık ringe davet etti: Boks yaptığınızı biliyorum

Fenerbahçe, Süper Lig’in 28. haftasında Fatih Karagümrük’ü konuk edecek. Sert geçen maç öncesi ev sahibi takımın golcüsü M’Baye Diagne, Beyaz TV’ye açıklamalarda bulundu.

“GOL SEVGİM İÇİN BİR ŞEYLER HAZIRLIYORUM”

Fenerbahçe’ye karşı gol atmak istediğini belirten Diagne, “Fenerbahçe’ye karşı çok değerli bir maç oynayacağız. Çok kritik bir maç oynayacağız. Çok iyi bir formumuz var, bunu devam ettirip zirveye taşımak istiyoruz. Zirveye çıkmak gibi bir hedefimiz var. Öncelikle takım için ne gerekiyorsa yapacağız. Bunu yapacağım. Sahada her zaman olduğu gibi kendimi gole hazırlayacağım. Birden fazla gol atmaya çalışacağım. Bunlardan bir veya daha fazlasını puanlamaya çalışacağım. Fenerbahçe maçındaki gol sevincim için bir şeyler hazırlıyorum. Beni bekleyen bir şey var. Özel bir şeyler hazırlayacağım.” ifadelerini kullandı.

“Belki kısa bir boks maçı yapabiliriz”

Sinan Engine’i arayan Diagne, “Ben de boks yapıyorum, Sinan Engin’in de boks yaptığını biliyorum. Mike Tyson’a meydan okuyan biri. Muhtemelen kısa bir boks maçı yaparız. Maç yaparsak kısa olur diye düşünüyorum çünkü.” Saldırarak başlayacağım.” söz konusu.

habertasova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu